| електронапрежение | 6 V |
| присъединителна техника | Faston Flat |
| диаметър | 4,9 mm |
| мярка на резбата | M10x1 |
| обща дължина | 80 mm |
| размер на ключ | 9.5 |
| брой звена на верига | 12 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 26,4 mm |
| електронапрежение | 10,5 V |
| присъединителна техника | Flachzunge 8,5 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 93 |
| мярка на резбата | M 10x1 |
| обща дължина | 79 mm |
| размер на ключ | 3/8" |
| брой звена на верига | 15 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 27,5 mm |
| точка на разрушаване | 35 Nm |