| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| паспортно напрежение | 4,4 V |
| дължина | 133 mm |
| мярка на резбата | M 10 x 1 |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| размер на ключ | 10 |
| Въртящ момент от | 10 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 15 Nm |
| присъединителна техника | PIN |
| дълбочина на монтаж | 29 mm |
| електронапрежение | 4,4 V |
| мярка на резбата | M10x1.0 |
| съпротивление | 0,4 Ом |
| обща дължина | 133,5 mm |
| размер на ключ | 10 |
| тегло | 35,5 g |
| материал | метал |
| електронапрежение | 4,4 V |
| съпротивление | 0,5 Ом |
| обща дължина | 134 mm |
| дълбочина на монтаж | 28,2 mm |
| мярка на резбата | M10 x 1,0 |
| размер на ключ | 10 mm |
| електронапрежение | 4,4 V |
| присъединителна техника | 4mm |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| мярка на резбата | M 10x1 |
| обща дължина | 134 mm |
| размер на ключ | 10 mm |
| брой звена на верига | 20 |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 29 mm |
| точка на разрушаване | 35 Nm |