| електронапрежение | 11 V |
| присъединителна техника | 4 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| мярка на резбата | M 10x1 |
| обща дължина | 102,5 mm |
| размер на ключ | 10 mm |
| брой звена на верига | 15 |
| сила на тока | 17,5 A |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 25 mm |
| точка на разрушаване | 35 Nm |
| сила на тока | 10 A |
| въртящ момент за завиване до | 15 Nm |
| Въртящ момент от | 10 Nm |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| ъгъл на монтаж | 63 |
| електронапрежение | 11 V |
| дължина 1 | 57 mm |
| дължина 2 | 24 mm |
| обща дължина | 103 mm |
| мярка на резбата | 4 |
| размер на ключ | 10 |
| електронапрежение | 11 V |
| присъединителна техника | ø 4 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 63° |
| мярка на резбата | M 10x1 |
| обща дължина | 102,5 mm |
| размер на ключ | 10 mm |
| брой звена на верига | 15 |
| сила на тока | 17,5 A |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 25 mm |
| точка на разрушаване | 35 Nm |
| електронапрежение | 11 V |
| мярка на резбата | M10x1.0 |
| съпротивление | 0,5 Ом |
| обща дължина | 102,4 mm |
| размер на ключ | 10 |
| тегло | 28,7 g |
| електронапрежение | 11 V |
| дължина 1 | 102 mm |
| дължина 2 | 24 mm |
| мярка на резбата | M10x1.00 |
| размер на ключ | 10 |
| електронапрежение | 11 V |
| мярка на резбата | M10 x 1 |
| диаметър | 5,1 mm |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| обща дължина | 103 mm |
| размер на ключ | 10 |
| присъединителна техника | Ø 4 mm |
| дълбочина на монтаж | 25 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| електронапрежение | 11 V |
| присъединителна техника | Pin 4mm |
| диаметър | 5 mm |
| мярка на резбата | M10x1 |
| обща дължина | 102 mm |
| размер на ключ | 10 |
| брой звена на верига | 12 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 23,9 mm |
| материал | метал |
| електронапрежение | 11 V |
| сила на тока | 5 A |
| съпротивление | 0,9 Ом |
| обща дължина | 103 mm |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| мярка на резбата | M10 x 1,0 |
| брой звена на верига | 17 |
| размер на ключ | 10 mm |
| присъединителна техника | PIN |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| паспортно напрежение | 11 V |
| дължина | 103 mm |
| мярка на резбата | M 10 x 1 |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| размер на ключ | 10 |
| Въртящ момент от | 10 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 15 Nm |
| присъединителна техника | PIN |
| дълбочина на монтаж | 25 mm |
| електронапрежение | 11 V |
| мярка на резбата | M10x1.0 |
| съпротивление | 0,5 Ом |
| обща дължина | 109,5 mm |
| размер на ключ | 10 |
| тегло | 28,7 g |
| електронапрежение | 11 V |
| присъединителна техника | ø 4 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 93° |
| мярка на резбата | M 9x1 |
| обща дължина | 151,5 mm |
| размер на ключ | 9 mm |
| брой звена на верига | 10 |
| сила на тока | 20 A |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| точка на разрушаване | 20 Nm |
| материал | метал |
| електронапрежение | 11 V |
| съпротивление | 0,9 Ом |
| обща дължина | 111 mm |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| мярка на резбата | M10 x 1,0 |
| брой звена на верига | 10 |
| размер на ключ | 10 mm |
| присъединителна техника | PIN |
| дължина | 30 m |
| дължина | 109 mm |
| външна резба | M4 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| размер на ключ | 10 |
| електронапрежение | 11 V |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 4 |
| електронапрежение | 11 V |
| присъединителна техника | Pin 4mm |
| диаметър | 5 mm |
| мярка на резбата | M10x1 |
| обща дължина | 116,5 mm |
| размер на ключ | 10 |
| брой звена на верига | 12 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 30,2 mm |
| електронапрежение | 11 V |
| присъединителна техника | 4 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| мярка на резбата | M 10x1 |
| обща дължина | 108 mm |
| размер на ключ | 10 mm |
| брой звена на верига | 12 |
| сила на тока | 31 A |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| точка на разрушаване | 35 Nm |