| мярка на резбата | M10x1.25 |
| мярка на резбата | M10x125 |
| електронапрежение | 11 V |
| електронапрежение | 11 V |
| дължина 1 | 90 mm |
| дължина 2 | 32 mm |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| размер на ключ | 12 |
| присъединителна техника | M4 |
| диаметър | 5 mm |
| обща дължина | 95 mm |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| работно напрежение | 11 V |
| дължина 1 | 43,5 mm |
| дължина 2 | 32 mm |
| електронапрежение | 11 V |
| присъединителна техника | M4 |
| диаметър | 5 mm |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| обща дължина | 95 mm |
| размер на ключ | 12 |
| брой звена на верига | 12 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 32,1 mm |
| дължина | 91 mm |
| външна резба | M10 x 1.5 mm |
| тегло | 0,096 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| материал | метал |
| електронапрежение | 11 V |
| сила на тока | 6 A |
| съпротивление | 0,9 Ом |
| обща дължина | 95,5 mm |
| дълбочина на монтаж | 32 mm |
| мярка на резбата | M10 x 1,25 |
| брой звена на верига | 17 |
| размер на ключ | 12 mm |
| присъединителна техника | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| електронапрежение | 11 V |
| присъединителна техника | M4/2Nm |
| ъгъл на наклона на конус | 93° |
| мярка на резбата | M 10x1,25 |
| обща дължина | 95,5 mm |
| размер на ключ | 12 mm |
| брой звена на верига | 15 |
| сила на тока | 9,5 A |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 32 mm |
| точка на разрушаване | 35 Nm |
| електронапрежение | 11 V |
| присъединителна техника | M4/2Nm |
| ъгъл на наклона на конус | 90 |
| мярка на резбата | M 10x1,25 |
| обща дължина | 95,5 mm |
| размер на ключ | 12 mm |
| брой звена на верига | 15 |
| сила на тока | 9,5 A |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 32 mm |
| точка на разрушаване | 35 Nm |
| електронапрежение | 11 V |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| обща дължина | 95,5 mm |
| размер на ключ | 12 |
| тегло | 38 g |
| Въртящ момент от | 1 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 1,5 Nm |
| технически информационен номер | HKT |
| обща дължина | 95 mm |
| дължина 1 | 43,5 mm |
| дължина 2 | 32 mm |
| диаметър | 5 mm |
| електронапрежение | 11 V |
| електронапрежение | 11 V |
| мярка на резбата | M10 x 1,25 |
| номинален ток | 8,5 A |
| диаметър | 5,1 mm |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| обща дължина | 92 mm |
| размер на ключ | 12 |
| присъединителна техника | M4 |
| дълбочина на монтаж | 32 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 93 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| паспортно напрежение | 11 V |
| дължина | 92 mm |
| мярка на резбата | M 10 x 1,25 |
| ъгъл на наклона на конус | 93 |
| размер на ключ | 12 |
| Въртящ момент от | 15 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 20 Nm |
| присъединителна техника | M 4 |
| дълбочина на монтаж | 32 mm |
| въртящ момент за завиване до | 12 Nm |
| Въртящ момент от | 10 Nm |
| електронапрежение | 11 V |
| обща дължина | 95,5 mm |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| размер на ключ | 12 |