| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 320 mm |
| височина | 67 mm |
| тегло | 16,92 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 72,6 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 115 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28,1 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 345 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| ограничение за производител | opcja, wg nr VIN |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина | 10 mm |
| височина | 67 mm |
| минимална дебелина | 8,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 72,5 mm |
| кръг на дупките | 115 mm |
| тегло | 14.380 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD9198-2 |
| за номер артикул | C3018P |
| центриращ диаметър | 72,5 mm |
| минимална дебелина | 8,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 320 mm |
| височина | 66,6 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| за номер артикул | C3007V |
| диаметър | 320 mm |
| височина | 66,8 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 21,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 72,4 mm |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,5 mm |
| височина | 67,3 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър на главината 1 | 72,6 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| тегло | 7,96 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 345 mm |
| височина | 54,6 mm |
| тегло | 20,68 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 72,6 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 115 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
| минимална дебелина | 26,5 mm |
| центриращ диаметър | 72,4 mm |
| за номер артикул | C3006V |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 345 mm |
| височина | 54,9 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 68,5 mm |
| центриращ диаметър | 72,6 mm |
| кръг на дупките | 115 mm |
| мярка на резбата | 16,7 |
| цвят | черен |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,5 mm |
| височина | 67 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/05 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| центриращ диаметър | 72,7 mm |
| тегло | 8,5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1772 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 35 cm |
| Широчина на опаковка | 33,5 cm |
| Височина на опаковка | 15 cm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 320 mm |
| височина | 67 mm |
| тегло | 8,46 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 72,6 mm |
| единицамярка за количество | брой |
| за номер артикул | 09.A405.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,5 mm |
| височина | 67 mm |
| центриращ диаметър | 72,7 mm |
| брой на дупките | 5 |
| повърхност | с покритие |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 63,6 mm |
| центриращ диаметър | 72,7 mm |
| кръг на дупките | 115 mm |
| мярка на резбата | 16,7 |
| диаметър на барабана | 184 |
| цвят | черен |
| за номер артикул | C3013V |
| диаметър | 320 mm |
| височина | 53,4 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 72,4 mm |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,5 mm |
| височина | 67,2 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на главината 1 | 72,5 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| тегло | 6,75 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър | 345 mm |
| центриращ диаметър | 72,6 mm |
| височина | 54,6 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,5 mm |
| кръг на дупките | 115 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 350 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 65,6 mm |
| центриращ диаметър | 72,6 mm |
| кръг на дупките | 115 mm |
| мярка на резбата | 16,7 |
| цвят | черен |
| за номер артикул | 09.A404.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 345 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,5 mm |
| височина | 54,5 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 72,6 mm |
| брой на дупките | 5 |
| повърхност | с покритие |
| диаметър | 345 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,5 mm |
| височина | 54,8 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър на главината 1 | 72,6 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| тегло | 10,22 kg |