| диаметър | 280 mm |
| височина | 44 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21,8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| диаметър | 279,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21,8 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър на главината на колелото | 61 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 7,15 kg |
| диаметър | 280 mm |
| височина | 44 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21,8 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21,8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 44 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| мярка на резбата | 13,5 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21,8 mm |
| височина | 44 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| тегло | 6,6 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2546 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 31,5 cm |
| Широчина на опаковка | 30 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19,8 mm |
| височина | 43,9 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| тегло | 5,5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2415 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21,8 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| височина | 44 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| вътрешен диаметър | 140 mm |
| отвор | 13,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| наличен MAPPкод |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19,8 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| височина | 44 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| вътрешен диаметър | 125,3 mm |
| отвор | 13,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| наличен MAPPкод |