| дължина | 108,5 mm |
| ширина | 45,3 mm |
| дебелина | 14,9 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E990R-01112/1401 |
| дължина | 108,7 mm |
| височина | 42,8 mm |
| дебелина | 14,6 mm |
| тегло | 0,898 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със залепващо фолио |
| за номер артикул | 05P1442 |
| спирачна система | SUMITOMO |
| ширина | 108,7 mm |
| дебелина | 14,6 mm |
| височина | 42,8 mm |
| контролен знак за преглед | E990R-01112/1401 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 108,7 mm |
| дебелина | 14,6 mm |
| височина | 42,5 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дебелина | 14,9 mm |
| дължина | 108,5 mm |
| височина | 41,4 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,6 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 108,6 mm |
| ширина | 43 mm |
| тегло | 8,08 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
| WVAномер | 23507 |
| брой на покритията | 4 |
| ограничение за производител | SUMITOMO |
| дължина | 108,7 mm |
| височина | 42,5 mm |
| дебелина | 14,6 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| контролен знак за преглед | E990R-01107/1401ExtI |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E990R-01112/1401 |
| дължина | 108,7 mm |
| височина | 42,8 mm |
| дебелина | 14,6 mm |
| тегло | 0,898 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със залепващо фолио |
| ширина | 108,7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 42,5 mm |
| дебелина | 14,6 mm |
| тегло | 0,884 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 15 mm |
| ширина | 108,8 mm |
| височина | 42 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 108,5 mm |
| височина | 42,13 mm |
| дебелина | 14,6 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 0.900 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181833 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1401 |
| ширина | 108,5 mm |
| височина | 42,2 mm |
| дебелина | 14,6 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ламарина против скърцане |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01229/1401 |
| наличен MAPPкод |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 108,5 mm |
| височина | 42,13 mm |
| дебелина | 14,6 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 0.920 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181833-203 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/3197 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| ширина | 108,4 mm |
| височина | 41,8 mm |
| дебелина | 14,7 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| WVAномер | 24423 |
| спирачна система | Sumitomo |
| технически информационен номер | 24423 147 0 5 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82076700 |