| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,315 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | горе |
| материал | стоманена пластина |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 388 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| диаметър | 10,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,63 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина 1 | 10,5 mm |
| диаметър | 110 mm |
| обща дължина | 394 mm |
| кодова буква | LP |
| дължина | 388 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| диаметър | 10,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,63 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вътрешен диаметър | 23,7 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,63 kg |
| дебелина 1 | 10,5 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| дължина | 388 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4030090 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4020148 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,75 kg |
| дебелина 1 | 11 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| дължина | 369 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4020320 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина 1 | 13,25 mm |
| диаметър | 133 mm |
| обща дължина | 355 mm |
| кодова буква | PP |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| параметър | AC |
| външен диаметър | 111 mm |
| диаметър | 10,5 mm |
| дължина | 387 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 10,5 mm |
| дължина | 387 mm |
| външен диаметър 1 | 111 mm |
| тегло | 1,6 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,27 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| дължина | 358 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13 mm |
| диаметър | 134 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| брой на навивките | 6,3 |
| дължина | 361 mm |
| да се подменят само по двойки |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| диаметър | 13,75 mm |
| дължина 1 | 353 mm |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 10,75 mm |
| дължина | 392 mm |
| външен диаметър 1 | 111 mm |
| тегло | 1,7 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13 mm |
| дължина | 363 mm |
| външен диаметър 1 | 134 mm |
| тегло | 2,2 kg |
| цветна маркировка | виолетов |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | кафяв |
| многократен | 3 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| усилено изпълнение | |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13 mm |
| дължина | 363 mm |
| външен диаметър 1 | 133 mm |
| тегло | 2,5 kg |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | бял |
| цветна маркировка | кафяв |
| дебелина | 356 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| диаметър | 13,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър 1 | 93,5 mm |
| външен диаметър 2 | 93,5 mm |
| тегло | 2,53 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,5 mm |
| дължина | 354 mm |
| външен диаметър 1 | 134 mm |
| тегло | 2,6 kg |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | кафяв |
| многократен | 3 |
| страна на монтаж | предна ос |
| усилено изпълнение | |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| диаметър | 10,7 mm |
| дължина 1 | 398 mm |
| външен диаметър 1 | 109 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,25 mm |
| дължина | 360 mm |
| външен диаметър 1 | 133 mm |
| тегло | 2,8 kg |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | кафяв |
| многократен | 2 |
| дебелина | 348 mm |
| външен диаметър | 134 mm |
| диаметър | 14 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър 1 | 95,5 mm |
| външен диаметър 2 | 95,5 mm |
| тегло | 2,97 kg |
| необходими бройки | 2 |
| параметър | E |
| външен диаметър | 133 mm |
| диаметър | 13,25 mm |
| дължина | 360 mm |
| параметър | E |
| диаметър | 13 mm |
| дължина | 363 mm |
| външен диаметър | 133 mm |
| параметър | E |
| дължина | 363 mm |
| външен диаметър | 134 mm |
| диаметър | 13 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1055 кг |
| товароносимост задна ос до | 970 кг |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 995 кг |
| товароносимост задна ос до | 970 кг |