| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,054 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | F |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,45 kg |
| дебелина 1 | 11 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| дължина | 340 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,13 kg |
| дебелина 1 | 13,25 mm |
| външен диаметър | 160 mm |
| дължина | 300 mm |