| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без M-Техника |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,57 kg |
| дебелина 1 | 14 mm |
| външен диаметър | 177 mm |
| дължина | 344 mm |
| форма на пружина | миниблок |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър 1 | 9,8 mm |
| диаметър 2 | 17,35 mm |
| диаметър 3 | 10,5 mm |
| дължина | 257 mm |
| външен диаметър 1 | 144 mm |
| тегло | 3,52 kg |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 1 |
| параметър | CC |
| дължина | 347 mm |
| външен диаметър | 179 mm |
| диаметър | 14,15 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| ходова част | за автомобили без M-Техника |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 4 kg |
| дебелина 1 | 16,5 mm |
| външен диаметър | 145 mm |
| дължина | 260 mm |
| параметър | D |
| дължина | 257 mm |
| външен диаметър | 144 mm |
| диаметър 1 | 9,8 mm |
| диаметър 2 | 17,35 mm |
| диаметър 3 | 10,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| ходова част | за автомобили без M-Техника |
| усилено изпълнение |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър 1 | 9,8 mm |
| диаметър 2 | 17,4 mm |
| диаметър 3 | 10,5 mm |
| дължина | 264 mm |
| външен диаметър 1 | 149 mm |
| тегло | 3,56 kg |
| цветна маркировка | зелен |
| многократен | 1 |
| параметър | D |
| дължина | 255 mm |
| външен диаметър | 146,5 mm |
| диаметър 1 | 9,2 mm |
| диаметър 2 | 17,3 mm |
| диаметър 3 | 9,75 mm |
| параметър | CC |
| дължина | 332 mm |
| външен диаметър | 175 mm |
| диаметър | 14,25 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 3,4 kg |
| диаметър 1 | 10,29 mm |
| диаметър 2 | 17 mm |
| диаметър 3 | 9,65 mm |
| външен диаметър | 144,8 mm |
| дължина | 264,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 3,42 kg |
| диаметър 1 | 9,78 mm |
| диаметър 2 | 17 mm |
| диаметър 3 | 10,31 mm |
| външен диаметър | 144,8 mm |
| дължина | 264,16 mm |