| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,09 kg |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16 mm |
| дължина | 368 mm |
| външен диаметър | 175 mm |
| тегло | 4,4 kg |
| дължина | 356 mm |
| ширина | 175 mm |
| диаметър | 16,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 4,957 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без M-Техника |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без M-Техника |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,53 kg |
| дебелина 1 | 14,75 mm |
| външен диаметър | 124 mm |
| дължина | 335 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 4,41 kg |
| дебелина 1 | 16 mm |
| външен диаметър | 174 mm |
| дължина | 370 mm |
| параметър | E |
| диаметър | 15 mm |
| дължина | 330 mm |
| външен диаметър | 124 mm |
| параметър | CC |
| диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 175 mm |
| дължина | 367 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили с регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1250 кг |
| товароносимост задна ос до | 1630 кг |