| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,09 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без M-Техника |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без M-Техника |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,53 kg |
| дебелина 1 | 14,75 mm |
| външен диаметър | 124 mm |
| дължина | 335 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 4,41 kg |
| дебелина 1 | 16 mm |
| външен диаметър | 177 mm |
| дължина | 360 mm |