| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,32 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 153 mm |
| дължина | 354 mm |
| дължина | 354 mm |
| външен диаметър | 153 mm |
| диаметър | 13,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,32 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,54 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 133 mm |
| дължина | 350 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,71 kg |
| дебелина 1 | 15 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| дължина | 371 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| усилено изпълнение |
| параметър | AA |
| външен диаметър | 134 mm |
| диаметър | 14,75 mm |
| дължина | 377 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| усилено изпълнение |
| параметър | AA |
| диаметър | 14,75 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| дължина | 351 mm |
| параметър | CC-SL |
| външен диаметър | 149 mm |
| диаметър | 13,5 mm |
| дължина | 355 mm |
| параметър | AA |
| диаметър | 14,5 mm |
| външен диаметър | 134 mm |
| дължина | 377 mm |
| параметър | AA |
| диаметър | 13,5 mm |
| външен диаметър | 132 mm |
| дължина | 348 mm |