| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,43 kg |
| дебелина 1 | 15 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| дължина | 350 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,12 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 132 mm |
| дължина | 340 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,35 kg |
| дебелина 1 | 14 mm |
| външен диаметър | 150 mm |
| дължина | 349 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| обурудване на автомобила | за автомобили с регулиране на нивото |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| параметър | AA |
| дължина | 339 mm |
| диаметър | 12,75 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| усилено изпълнение |
| параметър | AA |
| външен диаметър | 131 mm |
| дължина | 342 mm |
| диаметър | 13 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| параметър | AA |
| дължина | 340 mm |
| външен диаметър | 134 mm |
| диаметър | 14,75 mm |
| параметър | CC-SL |
| диаметър | 13,5 mm |
| дължина | 330 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| параметър | AA |
| дължина | 352 mm |
| диаметър | 14,5 mm |
| външен диаметър | 134 mm |
| параметър | CC-SL |
| външен диаметър | 148 mm |
| диаметър | 13,75 mm |
| дължина | 351 mm |
| параметър | AA |
| диаметър | 14,75 mm |
| дължина | 361 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| параметър | AA |
| диаметър | 14,75 mm |
| дължина | 345 mm |
| външен диаметър | 135 mm |