| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,51 kg |
| дебелина 1 | 11,25 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| дължина | 268 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,36 kg |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| дължина | 342 mm |
| дебелина | 11,25 mm |
| дължина | 263 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| тегло | 1,5 kg |
| код на цвят | 3x yellow |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 342 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| тегло | 2,4 kg |
| код на цвят | 2x green/ 1x yellow |