| дължина | 263 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,7 kg |
| необходими бройки | 1 |
| параметър | AC |
| външен диаметър | 112 mm |
| дължина | 263 mm |
| диаметър | 11,15 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,51 kg |
| дебелина 1 | 11,25 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| дължина | 268 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 11,15 mm |
| дължина | 263 mm |
| външен диаметър 1 | 112 mm |
| тегло | 1,494 kg |
| дебелина | 11,15 mm |
| дължина | 263 mm |
| външен диаметър 1 | 112 mm |
| тегло | 1,494 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,36 kg |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| дължина | 342 mm |
| дебелина | 11,25 mm |
| дължина | 263 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| тегло | 1,5 kg |
| код на цвят | 3x yellow |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,55 mm |
| дължина | 342 mm |
| външен диаметър 1 | 143 mm |
| тегло | 2,364 kg |
| дебелина | 12,55 mm |
| дължина | 342 mm |
| външен диаметър 1 | 143 mm |
| тегло | 2,364 kg |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 342 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| тегло | 2,4 kg |
| код на цвят | 2x green/ 1x yellow |
| дължина | 342 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,550 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 317 mm |
| външен диаметър | 157 mm |
| външна дължина | 157 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| параметър | AA |
| външен диаметър | 143 mm |
| дължина | 342 mm |
| диаметър | 12,55 mm |