| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,44 kg |
| дебелина 1 | 11 mm |
| външен диаметър | 119 mm |
| дължина | 275 mm |
| дължина | 276 mm |
| външен диаметър | 117 mm |
| диаметър | 11 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,44 kg |
| необходими бройки | 2 |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 361 mm |
| външен диаметър | 132 mm |
| диаметър | 11,3 mm |
| дължина | 354 mm |
| външен диаметър | 133 mm |
| диаметър | 11,25 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,54 kg |
| необходими бройки | 2 |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 352 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| диаметър | 11,3 mm |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 345 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| диаметър | 11,25 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,51 kg |
| дебелина 1 | 11,25 mm |
| външен диаметър | 134 mm |
| дължина | 355 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,51 kg |
| дебелина 1 | 11,5 mm |
| външен диаметър | 120 mm |
| дължина | 242 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили с ниско окачване |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,71 kg |
| дебелина 1 | 12 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| дължина | 298 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили с ниско окачване |
| параметър | AC |
| дължина | 275 mm |
| външен диаметър | 121 mm |
| диаметър | 11,95 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 283 mm |
| външен диаметър | 121 mm |
| диаметър | 10,95 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| параметър | CC |
| дължина | 346 mm |
| диаметър | 11,7 mm |
| външен диаметър | 138 mm |
| дължина | 242 mm |
| външен диаметър | 120 mm |
| диаметър | 11,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,51 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 298 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,710 kg |
| необходими бройки | 2 |