| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | F |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,75 kg |
| дебелина 1 | 11 mm |
| външен диаметър | 141 mm |
| дължина | 330 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AB |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,97 kg |
| дебелина 1 | 12,25 mm |
| външен диаметър | 152 mm |
| дължина | 346 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дебелина | 10,9 mm |
| дължина | 344 mm |
| външен диаметър 1 | 112 mm |
| външен диаметър 2 | 141 mm |
| тегло | 1,7 kg |
| дебелина | 11,1 mm |
| дължина | 340 mm |
| външен диаметър 1 | 111 mm |
| външен диаметър 2 | 142 mm |
| тегло | 1,8 kg |
| дебелина | 12,7 mm |
| дължина | 305 mm |
| външен диаметър 1 | 113 mm |
| външен диаметър 2 | 144 mm |
| тегло | 2,3 kg |
| дебелина | 12,4 mm |
| дължина | 375 mm |
| външен диаметър 1 | 154 mm |
| тегло | 2,3 kg |
| дебелина | 12,4 mm |
| дължина | 360 mm |
| външен диаметър 1 | 155 mm |
| тегло | 2,3 kg |