| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | ATE |
| алтернативен ремонтен комплект | 014 698 0006/S |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | Piezas principales |
| диаметър | 57 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| версия | Basic Parts |
| ограничение за производител | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| ограничение за производител | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 33 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE BOOTS |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate. |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE BOOTS |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 33 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 57 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 33 mm |
| височина | 48 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 57 mm |
| височина | 53,05 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 57 mm |
| височина | 53,05 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 33 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| спирачна система | ATE |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болт (щифт) |
| мярка на резбата | M9 x 1.25 LHT |
| тегло | 0,1 kg |
| диаметър | 57 mm |
| височина | 53 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 53 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 57 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| рециклирана част | |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 2,7 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| номер на артикул в чифта | FCL692214 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 2,7 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| номер на артикул в чифта | FCL692213 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| диаметър | 33 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | ATE |
| наличен MAPPкод |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| диаметър | 33 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | ATE |
| наличен MAPPкод |