| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | ATE |
| алтернативен ремонтен комплект | 014 698 0006/S |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 40 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | 9,6 piston collar |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | 9,6 piston collar |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | BREMBO |
| спирачна система | ATE |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болт (щифт) |
| мярка на резбата | M9 x 1.25 LHT |
| тегло | 0,1 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | BREMBO |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спецификация | 9,6 mm piston collar |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 40 mm |
| диаметър | 44 mm |
| спирачна система | BREMBO |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (4-бутала) |
| пълен комплект |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 40 mm |
| вътрешна ширина | 65 |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 40 mm |
| тегло | 2 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| диаметър 1 | 40 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694132 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 40 mm |
| тегло | 2 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| диаметър 1 | 40 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694131 |
| рециклирана част | |
| вътрешна ширина | 68 |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 40 mm |
| тегло | 3,15 kg |
| брой цилиндри | 4 |
| изпълнение на спирачния апарат | фиксиран спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| диаметър 1 | 40 mm |
| диаметър 2 | 44 mm |
| материал | алуминий |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BREMBO |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694134 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 40 mm |
| тегло | 3,15 kg |
| брой цилиндри | 4 |
| изпълнение на спирачния апарат | фиксиран спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| диаметър 1 | 40 mm |
| диаметър 2 | 44 mm |
| материал | алуминий |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BREMBO |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694133 |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 40 mm |
| вътрешна ширина | 65 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| вътрешна ширина | 68 |
| материал | леярски чугун |