| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | AKEBONO |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | AKEBONO |
| диаметър | 57 mm |
| височина | 47,4 mm |
| спирачна система | AKE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | AKEBONO |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 3,15 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | AKEBONO |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692836 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 3,15 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | AKEBONO |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692835 |
| материал | леярски чугун |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| отвор | 57 mm |
| материал | леярски чугун |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| отвор | 57 mm |