| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas |
| пълен комплект |
| ограничение за производител | TRW |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,71 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694782 |
| диаметър | 54 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| спирачна система | TRW |
| рециклирана част |
| диаметър | 54 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| спирачна система | TRW |
| рециклирана част |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър | 54 mm |
| номер на артикул в чифта | BHW802E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,71 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694781 |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| вътрешна ширина | 67 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| вътрешна ширина | 67 |
| материал | леярски чугун |