спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0124-0199.1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 46,8 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 141 mm |
| отвор | 12,6 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 424199
|
|
BOSCH 0986479328
|
|
BREMBO 09948310
|
|
CAR 142347
|
|
CIFAM 800719
|
|
DELPHI BG3790
48.34 €
-20%
38.67 €
|
|
DELPHI BG4003
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
FERODO DDF1257
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
FERODO DDF12571
|
|
FTE BS5352
|
|
GRAF DF29719
|
|
HELLA 8DD355111351
|
|
HELLA 8DD355111361
|
|
HELLA PAGID 8DD355111351
|
|
HELLA PAGID 8DD355111361
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300911
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300913
|
|
METELLI 230719
|
|
MINTEX MDC1483
|
|
NIPPARTS J3300911
41.97 €
-20%
33.58 €
|
|
NIPPARTS J3300913
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
NK 205009
|
|
PAGID 54335
|
|
PAGID 54336
|
|
QUINTON HAZELL 665610
|
|
QUINTON HAZELL BDC5352
|
|
QUINTON HAZELL BSF5352
|
|
REMSA 665610
|
|
ROADHOUSE 665610
|
|
TEXTAR 92133500
53.71 €
-20%
42.97 €
|
|
TEXTAR 92133600
|
|
TEXTAR 98200133501
|
|
TEXTAR 98200133601
|
|
TRW DF4812
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
TRW DF7218
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
TRW DF7282
|
|
CHEVROLET 96264591
|
|
CHEVROLET 96328338
|
|
CHEVROLET 96549782
|
|
DAEWOO 96264591
|
|
DAEWOO 96328338
|
|
DAEWOO 96549782
|
| Chevrolet NUBIRA седан | 95 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 101 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 128 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 98 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 121 коня | бензин |
| Daewoo EVANDA (KLAL) | 131 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAN) | 109 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAN) | 122 коня | бензин |
| Daewoo LACETTI хетчбек (KLAN) | 95 коня | бензин |
| Daewoo LACETTI хетчбек (KLAN) | 109 коня | бензин |
| Daewoo LACETTI хетчбек (KLAN) | 122 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 95 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 109 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 122 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA седан | 109 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA седан | 122 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 109 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 122 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 105 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 121 коня | бензин |
| Chevrolet EVANDA | 131 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 91 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 107 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 122 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 121 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 121 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAN) | 109 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAN) | 122 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 121 коня | дизел |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 121 коня | дизел |
| Chevrolet NUBIRA седан | 94 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA седан | 121 коня | дизел |
