спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4812 |
| повърхност | боядисан |
| мярка на резбата | 12,6 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| височина | 47 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
PROTON 96328338
|
|
A.B.S. 17414
54.41 €
-20%
43.53 €
|
|
APEC braking DSK2364
|
|
ASHIKA 600W009
|
|
ATE 24012401991
|
|
BENDIX 562662BC
|
|
BLUE PRINT ADG04346
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
BORG & BECK BBD4435
|
|
BOSCH 0986479328
|
|
BOSCH 0986479976
|
|
BOSCH 0986479C01
|
|
BOSCH 0986479R70
|
|
Brake ENGINEERING DI956297
|
|
BREMBO 09948310
|
|
BREMBO 09948311
|
|
CAR 142347
|
|
CAR HPD347
|
|
CIFAM 800719
|
|
DELPHI BG3790
48.34 €
-20%
38.67 €
|
|
FARCOM 231034
|
|
FERODO DDF1257
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
FERODO DDF12571
|
|
FIRST LINE FBD1474
|
|
GIRLING 6048121
|
|
GRAF DF29719
|
|
HELLA 8DD355111351
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300911
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
JAPANPARTS DIW09
|
|
JURID 562662JC
|
|
KAGER 371070
|
|
LPR O1007V
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
METELLI 230719
|
|
METZGER 24906
|
|
MEYLE 29155210007
|
|
MGA D1523
|
|
MINTEX MDC1483
|
|
NIPPARTS J3300911
41.97 €
-20%
33.58 €
|
|
NK 205009
|
|
NK 315009
|
|
PAGID 54335
|
|
PILENGA V844
|
|
QUINTON HAZELL BSF5352
|
|
REMSA 665610
|
|
REMSA 695910
|
|
ROADHOUSE 695910
|
|
sbs 1815205009
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
TEXTAR 92133500
53.71 €
-20%
42.97 €
|
|
TRISCAN 812024140
|
|
TRUSTING DF923
45.71 €
--0%
45.71 €
|
|
VALEO 197366
|
|
VALEO 297366
|
|
ZIMMERMANN 185395320
|
|
CHEVROLET 96328338
|
|
DAEWOO 96264591
|
|
DAEWOO 96328338
|
| Daewoo REZZO (KLAU) | 101 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 128 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 98 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 121 коня | бензин |
| Daewoo EVANDA (KLAL) | 131 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 105 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 121 коня | бензин |
| Chevrolet EVANDA | 131 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 91 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 107 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 122 коня | бензин |
