спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300911 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| диаметър | 256 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой на дупките 1 | 1 |
| вътрешен диаметър | 141 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| височина | 47,3 mm |
| диаметър на главината | 60 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0010 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ACDelco AC3157D
|
|
ASHIKA 600W009
|
|
ATE 24012401991
|
|
ATE 424199
|
|
BENDIX 562662BC
|
|
BLUE PRINT ADG04346
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
BLUE PRINT ADG04363
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
BRECO BS8511
|
|
BRECO BV8511
|
|
BREMBO 09948310
|
|
BREMBO 09948311
|
|
BSF 11448V
|
|
CIFAM 800719
|
|
COMLINE ADC1033V
|
|
COMLINE ADC1054V
40.56 €
-20%
32.45 €
|
|
DENCKERMANN B130281
|
|
DJ PARTS BD1090
|
|
E.T.F. 198338
|
|
EUROBRAKE 5815205010
|
|
FENOX TB219050
|
|
FERODO DDF1257
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
FERODO DDF12571
|
|
FREMAX BD8338
|
|
fri.tech. DF923
|
|
FTE BS5352
|
|
ICER 78BD83382
|
|
IPS Parts IBT1W09
|
|
JAPANPARTS DIW09
|
|
JAPKO 60W09
|
|
JP GROUP 3263100409
|
|
JURID 562662JC
|
|
KAGER 371070
|
|
KAISHIN CBR015
|
|
KAMOKA 1032514
|
|
KAWE 38405
|
|
LPR O1007V
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
MAPCO 25234
|
|
MASTER-SPORT 24012401991SETMS
|
|
MDR MFD2W09
|
|
METELLI 230719
|
|
NATIONAL NBD1110
|
|
NECTO WN1274
|
|
NiBK RN1360
|
|
NIPPARTS J3300911
41.97 €
-20%
33.58 €
|
|
NIPPARTS J3300913
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
NPS D330O07
|
|
OPTIMAL BS8130
|
|
PILENGA V844
|
|
PROTECHNIC PRD2666
49.53 €
--0%
49.53 €
|
|
QUINTON HAZELL 129719
|
|
QUINTON HAZELL BDC5352
|
|
SASIC 6106112
|
|
SOLID AUTO (UK) D206009
|
|
SOLID AUTO (UK) D206013
|
|
ST-TEMPLIN 0311014430
|
|
TRISCAN 812024140
|
|
TRUSTING DF099
|
|
TRUSTING DF923
45.71 €
--0%
45.71 €
|
|
TRW DF4812
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
TRW DF7218
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
TRW DF7282
|
|
VEMA 98787
|
|
VILLAR 6281796
|
|
ZIMMERMANN 185395320
|
|
CHEVROLET 96264591
|
|
CHEVROLET 96328338
|
|
CHEVROLET 96549782
|
| Daewoo REZZO (KLAU) | 101 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 128 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 98 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 121 коня | бензин |
| Daewoo EVANDA (KLAL) | 131 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAN) | 109 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAN) | 122 коня | бензин |
| Daewoo LACETTI хетчбек (KLAN) | 95 коня | бензин |
| Daewoo LACETTI хетчбек (KLAN) | 109 коня | бензин |
| Daewoo LACETTI хетчбек (KLAN) | 122 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 95 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 109 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 122 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA седан | 109 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA седан | 122 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 109 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 122 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 105 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 121 коня | бензин |
| Chevrolet EVANDA | 131 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 91 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 107 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 122 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 121 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 121 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAN) | 109 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAN) | 122 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 121 коня | дизел |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 121 коня | дизел |
| Chevrolet NUBIRA седан | 121 коня | дизел |
