спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0130-0118.1 |
| диаметър | 348 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 81 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| вътрешен диаметър | 164 mm |
| отвор | 16,5 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 430118
|
|
BENDIX 562340B
|
|
BENDIX 562401B
|
|
BOSCH 0986479003
|
|
BREMBO 09935510
|
|
BREMBO 09935511
|
|
CAR 142069
|
|
DELPHI BG9788
81.04 €
-20%
64.83 €
|
|
FEBI BILSTEIN 24466
71.53 €
-20%
57.22 €
|
|
FERODO DDF1245
154.2 €
-20%
123.36 €
|
|
FERODO DDF1245C
220.13 €
-20%
176.11 €
|
|
FERODO DDF1245C1
|
|
HELLA 8DD355109971
|
|
HELLA 8DD355109981
|
|
HELLA PAGID 8DD355109971
|
|
HELLA PAGID 8DD355109981
|
|
JURID 562340J
|
|
MINTEX MDC1792
|
|
PAGID 54229
|
|
PAGID 54229PRO
|
|
PEX 140800
|
|
TEXTAR 92122900
|
|
TEXTAR 92122905
110.44 €
-20%
88.35 €
|
|
TEXTAR 98200122901
|
|
TEXTAR 98200122901PRO
|
|
ZIMMERMANN 150340800
|
|
ZIMMERMANN 150340820
|
|
BMW 34116750267
|
|
BMW 34116864057
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 333 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 306 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 367 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | дизел |
