спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0130-0183.1 |
| диаметър | 323 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| брой на дупките 2 | 9 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| височина | 59,7 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър | 144 mm |
| отвор | 15,3 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 430183
|
|
BENDIX 562175B
|
|
BOSCH 0986478575
|
|
BOSCH 0986479060
|
|
BRECO BV8661
|
|
BREMBO 09832411
|
|
BREMBO 09991111
|
|
BREMBO FD112000
|
|
BREMBO FS112000
|
|
CAR 142288
|
|
CAR HPD288
|
|
CIFAM 800737C
|
|
DELPHI BG3524
92.41 €
-20%
73.93 €
|
|
FEBI BILSTEIN 22964
86.9 €
-20%
69.52 €
|
|
FERODO DDF1150
157.16 €
-20%
125.73 €
|
|
FERODO DDF1150C
117.73 €
-20%
94.19 €
|
|
FERODO DDF1150C1
|
|
FERODO DDF1563
160.93 €
-20%
128.75 €
|
|
FERODO DDF1563C
124.85 €
-20%
99.88 €
|
|
FERODO DDF1563C1
|
|
FTE BS5009
|
|
FTE BS5009HB
|
|
GRAF DF29737C
|
|
HELLA 8DD355106691
|
|
HELLA 8DD355106701
|
|
HELLA 8DD355109831
|
|
HELLA 8DD355118611
|
|
HELLA PAGID 8DD355106691
|
|
HELLA PAGID 8DD355106701
|
|
HELLA PAGID 8DD355109831
|
|
HELLA PAGID 8DD355118611
|
|
JURID 562175J
87.34 €
-20%
69.87 €
|
|
LPR A1018V
|
|
METELLI 230737C
|
|
MINTEX MDC1419
|
|
NK 204791
|
|
NK 344791
|
|
PAGID 50264
|
|
PAGID 50264PRO
|
|
PAGID 54221
|
|
PEX 140788
|
|
PILENGA V879
|
|
QUINTON HAZELL BDC5009
|
|
REMSA 678110
|
|
ROADHOUSE 678110
|
|
ROULUNDS BRAKING WD01102
|
|
sbs 1815204791
60.37 €
-0%
60.37 €
|
|
sbs 1815344791
|
|
TEXTAR 92098300
100.76 €
-20%
80.61 €
|
|
TEXTAR 92098305
118.28 €
-20%
94.62 €
|
|
TEXTAR 92122100
90.35 €
-20%
72.28 €
|
|
TEXTAR 98200098301
|
|
TEXTAR 98200122101
|
|
TRW DF4209
|
|
TRW DF4209S
89.99 €
-20%
71.99 €
|
|
ZIMMERMANN 100123800
|
|
ZIMMERMANN 100123850
|
|
ZIMMERMANN 100330320
|
|
ZIMMERMANN 100330350
|
|
VAG 3D0615301G
|
|
VAG 4D0615301A
|
|
VAG 4D0615301F
|
|
VAG 4D0615301J
|
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 299 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 340 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 326 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 326 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 310 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 238 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 180 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 180 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 233 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 211 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 326 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 350 коня | бензин |
