спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA104311 |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 53 mm |
| външен диаметър | 328 mm |
| кръг на дупките | 127 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 28,5 mm |
| тегло | 10,850 kg |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17819
|
|
A.B.S. 17819OE
|
|
ABE C3Y031ABE
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
AP 25086
|
|
AP 25086V
|
|
APEC braking DSK2561
|
|
ASHUKI US104311
|
|
ATE 24013002231
|
|
BORG & BECK BBD5908S
|
|
BOSCH 0986479R48
|
|
Brake ENGINEERING DI956632
|
|
BRECO BS8692
|
|
BRECO BV8692
|
|
BREMBO 09A03110
|
|
BREMBO 09A03111
|
|
BREMSI DBB593V
|
|
CAR 1421411
|
|
CIFAM 8001069C
|
|
COMLINE ADC2316V
|
|
DELPHI BG9058
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
Dr!ve+ DP1010110528
|
|
E.T.F. 195120
|
|
FERODO DDF1593
102.4 €
-20%
81.92 €
|
|
FERODO DDF15931
|
|
FOMAR Friction FO4187
|
|
FREMAX BD9269
|
|
fri.tech. BD1214
|
|
FTE BS7762
|
|
FTE BS7762B
|
|
GIRLING 6062511
|
|
HELLA 8DD355115921
|
|
HELLA PAGID 8DD355115921
|
|
ICER 78BD92692
|
|
IPS Parts IBT1092
|
|
JP GROUP 5563100409
|
|
JURID 562854JC
|
|
KAGER 371221
|
|
KAISHIN CBR335
|
|
KAMOKA 1033186
|
|
KAWE 6121010
|
|
MAGNETI MARELLI 360406089200
|
|
MAGNETI MARELLI 360406089201
|
|
METELLI 231069C
|
|
METZGER 25086
|
|
METZGER 6110086
|
|
MGA D1738
|
|
MINTEX MDC2102
|
|
MOTAQUIP LVBD1317
|
|
OPEN PARTS BDR244520
|
|
OPTIMAL BS8324
|
|
PAGID 54845
|
|
PROTECHNIC PRD2337
|
|
QH Benelux HP58952
|
|
QH Benelux W50553
|
|
QH Talbros BDC5621
|
|
QUINTON HAZELL BDC5581
|
|
QUINTON HAZELL BDC5621
|
|
R BRAKE 78RBD29269
|
|
REMSA 6121010
|
|
ROADHOUSE 6121010
|
|
ROTINGER RT20590
|
|
ROTINGER RT20590T5
|
|
RUVILLE BFR111110
|
|
ST-TEMPLIN 0311017820
|
|
ST-TEMPLIN 0311017825
|
|
TEXTAR 92184503
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
TRISCAN 8120101023
|
|
TRUSTING DF1214
|
|
TRW DF6251
79.76 €
-20%
63.81 €
|
|
VALEO 197568
|
|
VILLAR 6282071
|
|
WOKING D6121010
|
|
CHRYSLER 52089269AB
|
|
JEEP 52089269AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 211 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 326 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 218 коня | дизел |
| Jeep COMMANDER (XK) | 326 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 218 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 303 коня | бензин |
