спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92184503 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 328 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,5 mm |
| височина | 53 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/05 |
| кръг на дупките | 127 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| тегло | 10,2 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1845 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 36,5 cm |
| Широчина на опаковка | 35 cm |
| Височина на опаковка | 7 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001845
|
|
TEXTAR 98200184501
|
|
APEC braking DSK2561
|
|
ATE 24013002231
|
|
BENDIX 562854BC
|
|
BLUE PRINT ADA104311
66.43 €
-20%
53.15 €
|
|
BLUE PRINT ADA104362
96.15 €
-20%
76.92 €
|
|
BLUE PRINT ADA104363
112.26 €
-20%
89.81 €
|
|
BLUE PRINT ADA104366
99.28 €
-20%
79.42 €
|
|
BREMBO 09A03111
|
|
DELPHI BG9058
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
FERODO DDF1593
102.4 €
-20%
81.92 €
|
|
FERODO DDF15931
|
|
HELLA PAGID 355115921
|
|
HELLA PAGID 8DD355115921
|
|
JURID 562854JC
|
|
MINTEX MDC2102
|
|
NK 209317
|
|
NK 319317
|
|
OPTIMAL BS8324
|
|
PAGID 54845
|
|
PAGID 54845PRO
|
|
REMSA 6121010
|
|
ROADHOUSE 6121010
|
|
sbs 1815209317
|
|
TRW DF6251
79.76 €
-20%
63.81 €
|
|
JEEP 1052089269AB
|
|
JEEP 52089269AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 211 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 214 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 231 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 326 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 218 коня | дизел |
| Jeep COMMANDER (XK) | 214 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 231 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 326 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 218 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 303 коня | бензин |
