спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF662 |
| тегло | 16,591 kg |
| диаметър | 305 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24,5 mm |
| кръг на дупките | 72 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 63,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17032
64.87 €
-20%
51.9 €
|
|
ABE C3Y012ABE
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
AP 24812
|
|
APEC braking DSK2143
|
|
ASHIKA 6000094
|
|
ATE 24012601301
|
|
BENDIX 562147B
|
|
BLUE PRINT ADA104313
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
BOSCH 0986478772
|
|
BRECO BS8438
|
|
BREMBO 09885210
|
|
BREMBO 09885211
|
|
BREMBO FD139000
|
|
BREMBO FS139000
|
|
CAR 142334
|
|
CAR HPD334
|
|
CIFAM 800696C
|
|
DELPHI BG3659
105.33 €
-20%
84.26 €
|
|
E.T.F. 195117
|
|
FARCOM 231216
|
|
FERODO DDF1169
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
FREMAX BD5117
|
|
FTE BS5382
|
|
GIRLING 6041701
|
|
HP (ZEBRA) 57954
|
|
INTERBRAKE RN541V
|
|
JAPANPARTS DI094
|
|
JURID 562147J
|
|
KAGER 371197
|
|
KAISHIN CBR063
|
|
KAWE 662610
|
|
LPR R1563V
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353612502240
|
|
MALÒ D209303
|
|
METELLI 230696C
|
|
METZGER 24812
|
|
MINTEX MDC1488
|
|
NECTO WN1192
|
|
NK 209303
|
|
OPEN PARTS BDR191720
|
|
OPEN PARTS BDRS191725
|
|
OPTIMAL BS6370
|
|
PAGID 54136
|
|
PILENGA V951
|
|
QUINTON HAZELL BDC5382
|
|
REMSA 662610
|
|
REMSA 691720
|
|
REMSA BDM691720
|
|
ROADHOUSE 662610
|
|
ROADHOUSE 691720
|
|
ROULUNDS RUBBER D2525
|
|
sbs 1815209303
52.73 €
-0%
52.73 €
|
|
TEXTAR 92113600
|
|
TRW DF4170
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
VALEO 186737
|
|
WOKING D662610
|
|
JEEP 52098672
|
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 190 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 220 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 140 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 184 коня | бензин |
