спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADD64315 |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| дебелина | 47 mm |
| външен диаметър | 235 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 10 mm |
| тегло | 3,530 kg |
| центриращ диаметър | 56 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15943
36.97 €
-20%
29.58 €
|
|
A.B.S. 15943OE
|
|
AP 14511
|
|
APEC braking DSK217
|
|
ASHIKA 6006604
|
|
ASHUKI D09803
|
|
BORG & BECK BBD4050
|
|
BORG & BECK BBD5016
|
|
BOSCH 0986AB6315
|
|
BOSCH 0986AB9530
|
|
BOSCH 0986AB9873
|
|
Brake ENGINEERING DI954082
|
|
BRECO BS7496
|
|
BREMBO 08587810
|
|
BREMSI DBA386S
|
|
BREMSI DBA755S
|
|
CIFAM 8001705
|
|
DELPHI BG2535
33.16 €
-20%
26.53 €
|
|
E.T.F. 197722
|
|
EUROBRAKE 5815205104
|
|
EUROBRAKE 5815205105
|
|
FERODO DDF386
76.4 €
-20%
61.12 €
|
|
FERODO DDF3861
|
|
FERODO DDF755
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
FERODO DDF7551
|
|
FOMAR Friction FO2235
|
|
FREMAX BD7722
|
|
fri.tech. BD0164
|
|
fri.tech. BD0165
|
|
FTE BS7741
|
|
GIRLING 6026353
|
|
HELLA 8DD355104851
|
|
HELLA 8DD355106391
|
|
HELLA 8DD355108661
|
|
HELLA PAGID 8DD355104851
|
|
HELLA PAGID 8DD355106391
|
|
HELLA PAGID 8DD355108661
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3306014
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
IPS Parts IBT1604
|
|
JAPANPARTS DI604
|
|
JAPKO 60604
|
|
JURID 561635J
|
|
KAGER 370466
|
|
KAVO PARTS BR1705
|
|
KAVO PARTS BR1705C
|
|
KAWE 636300
|
|
LPR T2531P
32.89 €
-20%
26.31 €
|
|
MAGNETI MARELLI 600000089050
|
|
MAXTECH 8630080000
|
|
MAXTECH 8630086060
|
|
MAXTECH 8630086880
|
|
MAXTECH 8630086980
|
|
MDR MFD2604
|
|
METELLI 231705
|
|
MINTEX MDC1972
|
|
MINTEX MDC1974
|
|
MINTEX MDC634
|
|
NATIONAL NBD213
|
|
NECTO WN781
|
|
NECTO WN782
|
|
NIPPARTS J3306014
25.65 €
-20%
20.52 €
|
|
NK 205104
|
|
NK 205105
|
|
NK 315104
|
|
NK 315105
|
|
NPS D330U04
|
|
OPTIMAL BS3630
|
|
PAGID 50804
|
|
PAGID 50805
|
|
PAGID 54140
|
|
PROTECHNIC PRD1202
|
|
QH Benelux 53245
|
|
QH Benelux HP53245
|
|
QH Talbros BDC4224
|
|
QH Talbros BDC4637
|
|
QH Talbros BSF4224
|
|
QH Talbros BSF4637
|
|
QUINTON HAZELL BDC4224
|
|
QUINTON HAZELL BDC4637
|
|
REMSA 636300
|
|
ROADHOUSE 636300
|
|
ROTINGER RT1270
|
|
ROTINGER RT1270T5
|
|
sbs 1815205104
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
sbs 1815205105
26.5 €
-0%
26.5 €
|
|
sbs 1815315104
|
|
sbs 1815315105
|
|
TEXTAR 92077000
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
TEXTAR 92095400
|
|
TRISCAN 812041103
|
|
TRISCAN 812041104
|
|
TRUSTING DF164
27.24 €
-0%
27.24 €
|
|
TRUSTING DF165
31.61 €
-0%
31.61 €
|
|
TRW DF2635
|
|
WOKING D636300
|
|
ZIMMERMANN 195130100
|
|
DAIHATSU 4351287717
|
|
DAIHATSU 4351287722
|
|
DAIHATSU 4351287727
|
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 68 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 48 коня | дизел |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 52 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 84 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 105 коня | бензин |
