спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC0432V |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 45 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| брой на дупките | 1 |
| външен диаметър | 255 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16055
|
|
ACDelco AC3099D
|
|
APEC braking DSK798
|
|
ASHIKA 6103302
|
|
ASHUKI 09932003
|
|
BENDIX 562197B
|
|
BLUE PRINT ADM54335
|
|
BLUE PRINT ADM54348
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
BORG & BECK BBD4153
|
|
Brake ENGINEERING DI955805
|
|
BREMBO 09737910
|
|
DELPHI BG3393
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
FERODO DDF975
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
FIRST LINE FBD1118
|
|
fri.tech. DF833
|
|
JAPANPARTS DP302
|
|
JAPKO 61302
|
|
JURATEK MAZ110
|
|
JURID 561483J
|
|
KAVO PARTS BR4724
|
|
KAVO PARTS BR4735
|
|
KAWE 37598
|
|
LPR M5761V
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
LUCAS DF4121
|
|
METZGER 68431
|
|
MINTEX MDC1295
|
|
MOTAQUIP LVBE322Z
|
|
NATIONAL NBD821
|
|
NIPPARTS J3303062
29.7 €
-20%
23.76 €
|
|
NK 203237
|
|
NPS M331A19
|
|
PAGID 50255
|
|
PILENGA 5514
|
|
QH Benelux HP53881
|
|
QUINTON HAZELL BDC4876
|
|
QUINTON HAZELL HP53881
|
|
sbs 1815203237
35.42 €
-0%
35.42 €
|
|
SOLID AUTO (UK) M206047V
|
|
TEXTAR 92096800
|
|
TRUSTING DF713
30.34 €
-0%
30.34 €
|
|
TRUSTING DF833
|
|
TRW DF4121
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
VAICO V3280014
|
|
VALEO 186456
|
|
MAZDA GM3926251
|
|
MAZDA GM3926251
|
|
MAZDA N0263325X
|
|
MAZDA N0263325XC
|
|
MAZDA N0263325X
|
|
MAZDA N0263325XC
|
|
MAZDA NA753325X
|
|
MAZDA NA753325XC
|
|
MAZDA NA753325X
|
|
MAZDA NA753325XC
|
|
MITSUBISHI N0263325X
|
|
MITSUBISHI N0263325XC
|
| Mazda MX-5 I (NA) | 115 коня | бензин |
| Mazda MX-5 I (NA) | 130 коня | бензин |
| Mazda 323 F V (BA) | 144 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 110 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 140 коня | бензин |
