спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815205005 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 4,5 kg |
| диаметър | 258 mm |
| височина | 65 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16925
53.02 €
-20%
42.41 €
|
|
ATE 24011002821
|
|
BENDIX 562256
|
|
BORG & BECK BBD5747S
|
|
DELPHI BG3554
37.25 €
-20%
29.8 €
|
|
EUROBRAKE 5815205005
|
|
FERODO DDF1188
73.79 €
-20%
59.03 €
|
|
FIRST LINE FBD1352
|
|
HELLA PAGID 8DD355110681
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3310906
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
JURID 562256
|
|
MGA D1080
|
|
MINTEX MDC1399
|
|
PAGID 54289
|
|
QUINTON HAZELL BDC4765
|
|
sbs 1815205005
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
TEXTAR 92128900
|
|
TRISCAN 812021109
|
|
TRUSTING DF101
|
|
TRW DF4557
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
DAEWOO 96219485
|
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 133 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 136 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 126 коня | бензин |
