спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF845C |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 240 mm |
| височина | 43 mm |
| тегло | 3,85 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| брой звена на верига | 90 |
| повърхност | с покритие |
| единицамярка за количество | брой |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF845C
30.69 €
-20%
24.55 €
|
|
APEC braking DSK253
|
|
ATE 24011201411
|
|
ATE 412141
|
|
BENDIX 562038B
|
|
BENDIX 562038BC
|
|
BLUE PRINT ADM54352
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
BOSCH 0986478856
|
|
BRADI 1174914
|
|
BRADI 1174914
|
|
Brake ENGINEERING 955615
|
|
Brake ENGINEERING DI955615
|
|
BREMBO 08690310
|
|
BREMBO 08690314
|
|
BREMBO 08690310
|
|
BREMBO 08690314
|
|
DELPHI BG3055
48.85 €
-20%
39.08 €
|
|
DELPHI BG3087
|
|
FEBI BILSTEIN 10518
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
FERODO DDF8451
|
|
FERODO DDF845C1
|
|
FREMAX BD1063
|
|
FREMAX BD1063
|
|
FTE BS4577
|
|
GRAF DF29377
|
|
HP (ZEBRA) 57782
|
|
JURID 562038J
54.3 €
-20%
43.44 €
|
|
JURID 562038JC
|
|
LPR F1531P
25.58 €
-20%
20.46 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1174914
|
|
METELLI 230377
|
|
METELLI 230377
|
|
MGA D1177
|
|
MINTEX MDC844
|
|
NATIONAL NBD689
|
|
NECTO WN845
|
|
NK 202543
|
|
PAGID 51034
|
|
QH Benelux 57332
|
|
QUINTON HAZELL BDC4577
|
|
QUINTON HAZELL BDC4577P
|
|
REMSA 642700
|
|
REMSA 642700
|
|
REMSA 666010
|
|
ROADHOUSE 666010
|
|
sbs 1815202543
22.53 €
-0%
22.53 €
|
|
STOP 562038S
|
|
TEXTAR 92075300
56.98 €
-20%
45.58 €
|
|
TEXTAR 98200075301
|
|
TRW DF2752
30.06 €
-20%
24.05 €
|
|
TRW DF2752BP
|
|
VALEO 186529
61.39 €
-20%
49.11 €
|
|
WAGNER WGR08451
|
|
ZIMMERMANN 250134100
|
|
FORD 1013581
|
|
FORD 1019598
|
|
FORD 1112542
|
|
FORD 96FX1125A1B
|
|
FORD 96FX1125AB
|
|
FORD 96FX1125BA
|
|
MAZDA 1E0333251
|
|
MAZDA 1E0333251A
|
|
MAZDA 1E0433251
|
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 50 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 75 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 60 коня | дизел |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 50 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 60 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 75 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 90 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 90 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 50 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (JV_) | 60 коня | дизел |
| Ford KA (RB_) | 49 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 52 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 65 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 52 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 65 коня | бензин |
