спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562350JC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 325 mm |
| височина | 62,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| повърхност | с покритие |
| версия | JC |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562350J
|
|
A.B.S. 17597
|
|
AP 24916
|
|
AP 24916E
|
|
APEC braking DSK2359
|
|
ATE 24012501601
|
|
ATE 24032501601
|
|
ATE 425160
|
|
BENDIX 562350B
|
|
BENDIX 562350BC
|
|
BORG & BECK BBD5135
|
|
BOSCH 0986479348
|
|
BOSCH 0986479348
|
|
Brake ENGINEERING 956479
|
|
Brake ENGINEERING DI956479
|
|
BREMBO 09958110
|
|
BREMBO 09958114
|
|
BREMBO 09958110
|
|
BREMBO 09958114
|
|
BREMBO 9958110
|
|
CAR 1421055
|
|
CAR 1421055
|
|
COMLINE ADC1719V
81.26 €
-20%
65.01 €
|
|
DELPHI BG3938
150.32 €
-20%
120.26 €
|
|
FEBI BILSTEIN 24794
66.98 €
-20%
53.58 €
|
|
FERODO DDF1271
178.11 €
-20%
142.49 €
|
|
FERODO DDF12711
|
|
HP (ZEBRA) 58269
|
|
JURATEK BMW142
|
|
JURID 562350J
|
|
JURID 562350JC
69.42 €
-20%
55.53 €
|
|
LPR B2002V
|
|
MAGNETI MARELLI 106732E
|
|
MAGNETI MARELLI 106732E
|
|
METZGER 24916
|
|
MGA D1521
|
|
MINTEX MDC1719
|
|
NATIONAL NBD1332
|
|
NECTO WN1284
|
|
NK 201564
57.9 €
-20%
46.32 €
|
|
OPTIMAL BS7596
|
|
PAGID 54415
|
|
PEX 140802
|
|
QH Benelux 52238
|
|
QH Benelux 58269
|
|
REMSA 697810
|
|
REMSA 697810
|
|
ROADHOUSE 697810
|
|
sbs 1815201564
55.66 €
-0%
55.66 €
|
|
sbs 1815341564
|
|
SWAG 20924794
|
|
SWAG 20924794
|
|
TEXTAR 92141500
|
|
TEXTAR 92141503
75.02 €
-20%
60.02 €
|
|
TEXTAR 98200141501
|
|
TRISCAN 812011163
|
|
TRUSTING DF1077
|
|
TRW DF4392S
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
VALEO 197083
85.7 €
-20%
68.56 €
|
|
WAGNER WGR12711
|
|
ZIMMERMANN 150343100
|
|
ZIMMERMANN 150343100
|
|
ZIMMERMANN 150343120
|
|
BMW 34113400151
|
| BMW X3 (E83) | 163 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 211 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 231 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 192 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 204 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 272 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 177 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 272 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 177 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 143 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | дизел |
