спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F1211P |
| дебелина на спирачния диск | 14 mm |
| за номер артикул | F1211P |
| центриращ диаметър | 78 mm |
| минимална дебелина | 12,7 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| височина | 32 mm |
| диаметър | 254 mm |
| брой на дупките | 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F1211P
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
APEC braking DSK620
|
|
ATE 24011401031
|
|
BENDIX 561378B
|
|
BOSCH 0986478345
|
|
BRADI 1171914
|
|
Brake ENGINEERING DI952110
|
|
BRECO BS7370
|
|
BREMBO 08501310
|
|
CAR 142259
|
|
CIFAM 800163
|
|
DELPHI BG2349
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
DELPHI BG349
|
|
FERODO DDF138
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
FREMAX BD6055
|
|
FTE BS3519
|
|
GRAF DF29163
|
|
INTERBRAKE FR211P
|
|
JURID 561378J
|
|
KWP 129163
|
|
METELLI 230163
|
|
MINTEX MDC430
|
|
PAGID 51011
|
|
PILENGA 5274
|
|
QUINTON HAZELL BDC3519
|
|
REMSA 616300
|
|
ROADHOUSE 616300
|
|
sbs 1815202523
32.26 €
-0%
32.26 €
|
|
TEXTAR 92037900
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
TRW DF1653
46.74 €
-20%
37.39 €
|
|
URPA 101164
|
|
ZIMMERMANN 250132000
|
|
FORD 5022676
|
|
FORD 6135249
|
|
FORD 6166055
|
|
FORD 86VB1125AB
|
| Ford TRANSIT автобус (V_ _) | 65 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (V_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 63 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (V_ _) | 65 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (V_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (V_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 63 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (V_ _) | 65 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 68 коня | дизел |
