спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | M2076P |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| за номер артикул | M2076P |
| минимална дебелина | 10 mm |
| височина | 58,3 mm |
| диаметър | 300 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR M2076P
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
MERCEDES-BENZ 2214230712
|
|
ATE 24011201831
|
|
BOSCH 0986479414
|
|
BREMBO 08A73410
|
|
CAR 1421370
|
|
FERODO DDF1770
|
|
fri.tech. DF1173
|
|
MINTEX MDC2153
|
|
PAGID 54765PRO
|
|
PILENGA 5907
|
|
QUINTON HAZELL BDC5587
|
|
REMSA 6103300
|
|
ROADHOUSE 6103300
|
|
TEXTAR 92176503
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
TRUSTING DF1173
|
|
TRW DF4915
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
ZIMMERMANN 400366220
|
| Mercedes S-CLASS (W221) | 279 коня | бензин/ електро |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 204 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 258 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 258 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 272 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 231 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 231 коня | бензин |
