спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD2522 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 281 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 25,3 mm |
| височина | 38 mm |
| центриращ диаметър | 73,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| материал | хартия |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DODGE 4721820AC
|
|
DODGE 4721820AF
|
|
DODGE 5073069AA
|
|
PLYMOUTH 4721820AC
|
|
PLYMOUTH 4721820AF
|
|
PLYMOUTH 5073069AA
|
|
A.B.S. 17353
65.57 €
-20%
52.46 €
|
|
AP 24842
|
|
ATE 24012801481
|
|
BOSCH 0986478109
|
|
Brake ENGINEERING DI956147
|
|
BRECO BS8466
|
|
BREMBO 09897710
|
|
DELPHI BG3715
129.87 €
-20%
103.89 €
|
|
FERODO DDF1214
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
FREMAX BD3002
|
|
LPR C3003V
|
|
MAPCO 25992
|
|
sbs 17353
|
|
sbs 1815209306
39.37 €
-0%
39.37 €
|
|
TEXTAR 92108300
|
|
TRW DF4550
65.45 €
-20%
52.36 €
|
|
VALEO 197069
118.26 €
-20%
94.6 €
|
|
ZIMMERMANN 155390300
|
|
CHRYSLER 4721820AC
|
|
CHRYSLER 4721820AF
|
|
CHRYSLER 5073069AA
|
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 147 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 174 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 141 коня | дизел |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 218 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 218 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 174 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 150 коня | дизел |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 120 коня | дизел |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 174 коня | Бензин/Етанол |
