спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD2533 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 236 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| височина | 41 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой на дупките | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18166
|
|
AP 24895
|
|
ATE 24012001151
|
|
ATE 24032001151
|
|
BLUE PRINT ADG04364
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
BOSCH 0986478192
|
|
BRECO BS8499
|
|
BREMBO 09309020
|
|
DELPHI BG2278
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
FERODO DDF1279
31.66 €
-20%
25.33 €
|
|
FREMAX BD4633
|
|
KAMOKA 103302
32.09 €
-0%
32.09 €
|
|
LPR D4001V
|
|
METELLI 230790
|
|
sbs 15770
|
|
sbs 1815205001
25.18 €
-0%
25.18 €
|
|
sbs 1815205010
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
TEXTAR 92133400
38.37 €
-20%
30.69 €
|
|
TRW DF4439
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
ZIMMERMANN 185395200
|
|
CHEVROLET 96574633
|
|
DAEWOO 96574633
|
| Daewoo KALOS (KLAS) | 83 коня | бензин |
| Daewoo KALOS (KLAS) | 72 коня | бензин |
| Daewoo KALOS (KLAS) | 94 коня | бензин |
| Chevrolet KALOS | 72 коня | бензин |
| Chevrolet KALOS | 83 коня | бензин |
| Chevrolet KALOS | 94 коня | бензин |
| Chevrolet KALOS седан | 94 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO седан (T250, T255) | 72 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO седан (T250, T255) | 94 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO хетчбек (T250, T255) | 101 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO хетчбек (T250, T255) | 84 коня | бензин |
| Daewoo KALOS седан (KLAS) | 83 коня | бензин |
| Daewoo KALOS седан (KLAS) | 94 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO седан (T250, T255) | 101 коня | бензин |
| Chevrolet KALOS седан | 83 коня | бензин |
| Chevrolet KALOS седан | 72 коня | бензин |
| Chevrolet SPARK (M300) | 68 коня | бензин |
| Chevrolet SPARK (M300) | 82 коня | бензин |
