спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD2545 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| диаметър | 348 mm |
| брой на дупките | 5 |
| минимална дебелина | 28 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| височина | 81 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17582
115.6 €
-20%
92.48 €
|
|
ACDelco AC2731D
|
|
AP 24889V
|
|
ATE 24013001181
|
|
ATE 24013001862
|
|
BENDIX 562401B
|
|
BOSCH 0986479003
|
|
BRECO BV8491
|
|
BREMBO 09935511
|
|
CAR 142069
|
|
CAR 1421069
|
|
CIFAM 800853C
|
|
DELPHI BG9788
81.04 €
-20%
64.83 €
|
|
FEBI BILSTEIN 24466
71.53 €
-20%
57.22 €
|
|
FERODO DDF1245C
220.13 €
-20%
176.11 €
|
|
FREMAX BD0267
|
|
fri.tech. DF075
|
|
FTE BS7176HB
|
|
JURID 562401J
88.04 €
-20%
70.43 €
|
|
LPR B2014V
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
METELLI 230853C
|
|
PILENGA V817
|
|
REMSA 6107810
|
|
ROADHOUSE 6107810
|
|
sbs 1815201560
65.01 €
-0%
65.01 €
|
|
SWAG 20924466
|
|
TRUSTING DF075
93.51 €
-0%
93.51 €
|
|
TRW DF4349S
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
ZIMMERMANN 150340820
|
|
BMW 34116750267
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 211 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 333 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 218 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 306 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 367 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | дизел |
