спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD2666 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| височина | 47,5 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой на дупките | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17414
54.41 €
-20%
43.53 €
|
|
AP 24906
|
|
ATE 24012401991
|
|
BOSCH 0986479328
|
|
Brake ENGINEERING DI956297
|
|
BRECO BS8511
|
|
BREMBO 09948310
|
|
DELPHI BG3790
48.34 €
-20%
38.67 €
|
|
FERODO DDF1257
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
FREMAX BD8338
|
|
KAMOKA 1032514
|
|
LPR O1007V
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
MAPCO 25234
|
|
METELLI 230719
|
|
REMSA 695910
|
|
sbs 17414
|
|
sbs 17684
|
|
sbs 1815205001
25.18 €
-0%
25.18 €
|
|
sbs 1815205011
35.42 €
-0%
35.42 €
|
|
sbs 1815205017
|
|
TEXTAR 92133500
53.71 €
-20%
42.97 €
|
|
TEXTAR 92133600
|
|
TRW DF4812
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
TRW DF7218
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
CHEVROLET 96264591
|
|
CHEVROLET 96328338
|
|
CHEVROLET 96549782
|
|
DAEWOO 96264591
|
|
DAEWOO 96328338
|
|
DAEWOO 96549782
|
| Daewoo REZZO (KLAU) | 101 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 128 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 98 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 121 коня | бензин |
| Daewoo EVANDA (KLAL) | 131 коня | бензин |
| Daewoo LACETTI хетчбек (KLAN) | 95 коня | бензин |
| Daewoo LACETTI хетчбек (KLAN) | 109 коня | бензин |
| Daewoo LACETTI хетчбек (KLAN) | 122 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 95 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 109 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 122 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 105 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 121 коня | бензин |
| Chevrolet EVANDA | 131 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 91 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 144 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 156 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 107 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 122 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 121 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 133 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 128 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 121 коня | дизел |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 150 коня | дизел |
