спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD5160 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 245 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 46,2 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 11 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15798
34.18 €
-20%
27.35 €
|
|
AP 14477
|
|
AP 14477V
|
|
ATE 24011001161
|
|
ATE 24111001161
|
|
BENDIX 561361B
|
|
BOSCH 0986478315
|
|
Brake ENGINEERING DI953260
|
|
BRECO BS7474
|
|
BRECO BV7474
|
|
BREMBO 08577510
|
|
DELPHI BG2520
48.48 €
-20%
38.78 €
|
|
FEBI BILSTEIN 09077
25.64 €
-20%
20.51 €
|
|
JURID 561361J
58.97 €
-20%
47.18 €
|
|
LPR A1351P
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
MAPCO 15887
|
|
METELLI 230708C
|
|
sbs 15798
|
|
sbs 1815204777
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
TEXTAR 92037400
32.61 €
-20%
26.09 €
|
|
TRW DF2666
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
ZIMMERMANN 100120900
|
|
AUDI 443615601B
|
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 88 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 165 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 136 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 133 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 182 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 220 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 165 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 136 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 133 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 120 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 120 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 200 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 88 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
