спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD5208 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 255 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9,9 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| дълбочина | 48 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17062
36.27 €
-20%
29.02 €
|
|
APEC braking DSK345
|
|
ATE 2401100260102
|
|
ATE 24011002601
|
|
ATE 410260
|
|
BOSCH 0986478480
|
|
BRADI 1012954
|
|
Brake ENGINEERING 956096
|
|
Brake ENGINEERING DI956096
|
|
BREMBO 08908410
|
|
CAR 142280
|
|
CIFAM 800806
|
|
DELPHI BG3671
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
FEBI BILSTEIN 22906
28.45 €
-20%
22.76 €
|
|
FERODO DDF1177
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
FERODO DRF1177
|
|
FREMAX BD4062
|
|
FTE BS5183
|
|
GRAF DF29806
|
|
HP (ZEBRA) 57957
|
|
LEMFÖRDER 30853
|
|
LEMFÖRDER 3085301
|
|
LPR A1601P
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353610129540
|
|
MAPCO 15877
|
|
MEYLE 1155231079
|
|
MEYLE 1155231079PD
|
|
MINTEX MDC1480
|
|
MOTAQUIP VBE361
|
|
NATIONAL NBD991
|
|
NECTO WN1199
|
|
NK 204784
|
|
PAGID 54173
|
|
PEX 140047
|
|
PILENGA 5875
|
|
QUINTON HAZELL BDC5183
|
|
REMSA 672300
|
|
sbs 1815204784
25.18 €
-0%
25.18 €
|
|
TEXTAR 92117300
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
TRW DF4039
40.8 €
-20%
32.64 €
|
|
VAICO V1040073
|
|
VAICO V1040075
|
|
AUDI 4B0615601B
|
|
VAG 4B0615601B
|
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 163 коня | дизел |
