спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF710 |
| тегло | 7,884 kg |
| диаметър | 254,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| кръг на дупките | 68,1 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 53,8 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17061
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
ABE C4A018ABE
24.16 €
-20%
19.33 €
|
|
AP 14863
|
|
APEC braking DSK2117
|
|
APEC braking DSK2117
|
|
ATE 24011002591
|
|
BOSCH 0986478704
|
|
BRECO BS7662
|
|
BREMBO 08908410
|
|
BREMBO 08975110
|
|
BREMBO 08975111
|
|
CAR 142282
|
|
CAR HPD282
|
|
CIFAM 800774C
|
|
DELPHI BG3672
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
FARCOM 230314
|
|
FEBI BILSTEIN 22908
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
FERODO DDF1177
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
FERODO DDF1190
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
FERODO DRF1177
|
|
FREMAX BD2880
|
|
FREMAX BD288050
|
|
FTE BS5184
|
|
GIRLING 6041264
|
|
GRAF DF29774
|
|
HP (ZEBRA) 57893
|
|
INTERBRAKE AD631P
|
|
KAGER 371170
|
|
KAWE 672400
|
|
KAWE BDR174710
|
|
KWP 129774
|
|
LEMFÖRDER 25913
|
|
LEMFÖRDER 2591301
|
|
LPR A1603P
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
LPR A1603PR
|
|
MAGNETI MARELLI 353610135540
|
|
MALÒ D204770
|
|
MAPCO 15878
|
|
METELLI 230774C
|
|
METZGER 14863
|
|
MEYLE 1155231078
|
|
MINTEX MDC1480
|
|
NECTO WN1217
|
|
NK 204770
|
|
NK 314770
|
|
OPEN PARTS BDR174710
|
|
OPTIMAL BS7520
|
|
PAGID 50305
|
|
PEX 140051
|
|
PILENGA 5877
|
|
QUINTON HAZELL BDC5184
|
|
REMSA 672400
|
|
REMSA 674710
|
|
REMSA BDM674710
|
|
ROADHOUSE 672400
|
|
ROADHOUSE 674710
|
|
sbs 1815204770
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
ST-TEMPLIN 010606116464
|
|
SWAG 30922908
|
|
TEXTAR 92104100
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
TOPRAN 110814
|
|
TRISCAN 812029197
|
|
TRW DF4126
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
WOKING D672400
|
|
ZIMMERMANN 100332200
|
|
AUDI 4B0615601A
|
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
