спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204861 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 7,27 kg |
| диаметър | 302 mm |
| височина | 50,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 31277357
|
|
A.B.S. 17986
|
|
ATE 24012202611
|
|
BORG & BECK BBD4767
|
|
EUROBRAKE 5815204861
|
|
FERODO DDF1802
113.35 €
-20%
90.68 €
|
|
FIRST LINE FBD1856
|
|
MINTEX MDC2199
|
|
QUINTON HAZELL BDC5849
|
|
sbs 1815204861
50.45 €
-0%
50.45 €
|
|
TEXTAR 92196403
77.72 €
-20%
62.17 €
|
|
TRISCAN 812027145
|
|
TRUSTING DF1394
|
|
TRW DF6308
62.89 €
-20%
50.31 €
|
| Volvo XC60 | 241 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 215 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 215 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 286 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 185 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 205 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 175 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 238 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 203 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 243 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 304 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 136 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 181 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 181 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 245 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 306 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 329 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 230 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 150 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 190 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 190 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 220 коня | дизел |
