спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815205202 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 2,6 kg |
| диаметър | 215 mm |
| височина | 33 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 86 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BEDFORD 5531160B11
|
|
BEDFORD 5551178400
|
|
BEDFORD 5551182
|
|
BEDFORD 96052404
|
|
VAUXHALL 91122289
|
|
A.B.S. 15658
|
|
ATE 24011001361
|
|
BENDIX 561425
|
|
BENDIX 561425B
|
|
BORG & BECK BBD4922
|
|
BOSCH 0986478376
|
|
BRADI 1480114
|
|
BRECO BS7371
|
|
BREMBO 08502610
|
|
CAR 142954
|
|
DELPHI BG2400
26.22 €
-20%
20.98 €
|
|
EUROBRAKE 5815205202
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 579
|
|
FERODO DDF373
48.3 €
-20%
38.64 €
|
|
FIRST LINE FBD389
|
|
FTE BS3555
|
|
HELLA PAGID 8DD355101851
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3308001
34.35 €
-20%
27.48 €
|
|
JURID 561425
|
|
JURID 561425J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1925
|
|
METELLI 230756
|
|
MINTEX MDC713
|
|
MOTAQUIP VBD404
|
|
PAGID 53402
|
|
PEX 140525
|
|
PILENGA 5553
|
|
QUINTON HAZELL BDC3740
|
|
sbs 1815205202
22.53 €
-0%
22.53 €
|
|
SEBRO 5582
|
|
TEXTAR 92043800
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
TRISCAN 812069104
|
|
TRUSTING DF117
23.44 €
--0%
23.44 €
|
|
TRUSTING DF861
|
|
TRW DF1925
24.7 €
-20%
19.76 €
|
|
VALEO 197114
|
|
ZIMMERMANN 540248300
|
|
CHEVROLET 30005701
|
|
DAEWOO 55311A60B11000
|
|
SUZUKI 5531160B11
|
|
SUZUKI 5551160B11
|
|
SUZUKI 5551178401
|
|
SUZUKI 5551182000
|
|
SUZUKI 5551182001
|
|
SUZUKI 5551182010
|
|
SUZUKI 55511M82000
|
|
SUZUKI 55511M82001
|
|
SUZUKI 55511M82010
|
| Suzuki ALTO (SS80) | 39 коня | бензин |
| Suzuki ALTO | 39 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT I (AA) | 50 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT I (AA) | 71 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT I (AA) | 64 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT I (AA) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT I (AA) | 73 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 42 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 45 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 41 коня | бензин |
| Daewoo TICO (KLY3) | 48 коня | бензин |
| Suzuki ALTO (CM11, CL11, CP11, CN11, CP21, CN21, CM21, CL21, CS22, | 39 коня | бензин |
