спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF763 |
| тегло | 10,230 kg |
| диаметър | 289 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| кръг на дупките | 71 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 51 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17343
49.53 €
-20%
39.62 €
|
|
ABE C4P008ABE
38.33 €
-20%
30.67 €
|
|
ACDelco AC2571D
|
|
AP 14801
|
|
APEC braking DSK2029
|
|
ATE 24011002721
|
|
BENDIX 562127B
|
|
BOSCH 0986478733
|
|
BRECO BS7598
|
|
BREMBO 08771620
|
|
BREMBO 08771621
|
|
CAR 142539
|
|
CAR HPD539
|
|
CIFAM 800583
|
|
COMLINE ADC1549
|
|
DELPHI BG3684
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
E.T.F. 194686
|
|
FARCOM 230402
|
|
FEBI BILSTEIN 21123
69.07 €
-20%
55.26 €
|
|
FERODO DDF1115
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
FREMAX BD4686
|
|
FTE BS5320
|
|
GIRLING 6041304
|
|
GRAF DF29583
|
|
HP (ZEBRA) 58016
|
|
INTERBRAKE PG271P
|
|
JURID 562127J
82.85 €
-20%
66.28 €
|
|
KAWE 669200
|
|
KWP 129583
|
|
LPR P1271P
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
MALÒ D203725
|
|
MAPCO 15314
|
|
METELLI 230583
|
|
METZGER 230583
|
|
MINTEX MDC1496
|
|
NECTO WN1131
|
|
NK 203725
|
|
OPEN PARTS BDR189210
|
|
OPTIMAL BS7010
|
|
PAGID 50369
|
|
PEX 140760
|
|
PILENGA 5382
|
|
QUINTON HAZELL BDC5320
|
|
REMSA 669200
|
|
REMSA BDM689210
|
|
ROADHOUSE 669200
|
|
ROULUNDS RUBBER D2571
|
|
sbs 1815203725
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
ST-TEMPLIN 011842121160
|
|
SWAG 62921123
|
|
TEXTAR 92112000
54.76 €
-20%
43.81 €
|
|
TRISCAN 812028116
|
|
TRW DF4130
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
VALEO 186785
126.89 €
-20%
101.51 €
|
|
WOKING D669200
|
|
ZIMMERMANN 440311000
|
|
PEUGEOT 4246V7
|
|
PEUGEOT 9640247180
|
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 207 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 136 коня | бензин |
