спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF949 |
| тегло | 6,768 kg |
| диаметър | 240 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10,9 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| кръг на дупките | 60 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 41,1 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 9195981
|
|
A.B.S. 17352
37.67 €
-20%
30.14 €
|
|
ABE C3X028ABE
19.33 €
-20%
15.46 €
|
|
ACDelco AC2615D
|
|
AP 14073
|
|
APEC braking DSK2056
|
|
ATE 24011101521
|
|
ATE 24031301611
|
|
BARUM BAR11152
|
|
BARUM BAR13161
|
|
BENDIX 561158BC
|
|
BENDIX 562195B
|
|
BOSCH 0986478081
|
|
BOSCH 0986479189
|
|
BRECO BS7602
|
|
BREMBO 08447514
|
|
BREMBO 08863810
|
|
CAR 142382
|
|
CAR HPD382
|
|
CIFAM 800568
|
|
COMLINE ADC1101
24.12 €
-20%
19.29 €
|
|
COMLINE ADC1114
27.04 €
-20%
21.63 €
|
|
DELPHI BG3567
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
DENCKERMANN B130009
|
|
DENCKERMANN B130155
|
|
E.T.F. 199020
|
|
FARCOM 230973
|
|
FEBI BILSTEIN 19510
25.23 €
-20%
20.19 €
|
|
FERODO DDF1129
58.64 €
-20%
46.91 €
|
|
FREMAX BD1240e
|
|
FREMAX BD9020
|
|
FTE BS5306
|
|
GIRLING 6042253
|
|
GRAF DF29568
|
|
HERZOG GERMANY 301212
|
|
HP (ZEBRA) 58038
|
|
INTERBRAKE OP511P
|
|
JURID 561158J
17.47 €
-20%
13.97 €
|
|
JURID 561158JC
19.64 €
-20%
15.72 €
|
|
JURID 562195J
|
|
KAGER 370320
|
|
KAGER 371165
|
|
KAWE 666400
|
|
KWP 129568
|
|
LPR O1001P
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353613440140
|
|
MALÒ D203641
|
|
METELLI 230568
|
|
METZGER 14073
|
|
MEYLE 6155216019
|
|
MINTEX MDC1453
|
|
NECTO WN1148
|
|
NECTO WN303
|
|
NK 203641
23.19 €
-20%
18.55 €
|
|
NK 313641
|
|
OPEN PARTS BDA196710
|
|
OPEN PARTS BDR196710
|
|
OPTIMAL BS7100
|
|
PAGID 50362
|
|
PEX 140777
|
|
REMSA 666400
|
|
REMSA BDM640310
|
|
REMSA BDM696710
|
|
ROADHOUSE 666400
|
|
ROULUNDS RUBBER D2615
|
|
sbs 1815203641
23.19 €
-0%
23.19 €
|
|
ST-TEMPLIN 011742119584
|
|
STOP 561158S
|
|
SWAG 40919510
|
|
TEXTAR 92020903
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
TEXTAR 92111300
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
TOPRAN 206122
|
|
TRISCAN 812024150
|
|
TRW DF4225
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
TRW DF4225BP
|
|
WOKING D666400
|
|
ZIMMERMANN 430149300
|
|
OPEL 569020
|
|
OPEL 90008031
|
| Opel CORSA C (F08, F68) | 58 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 80 коня | бензин |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 80 коня | бензин |
