спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2724 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 271 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| височина | 53 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 14,5 |
| кръг на дупките | 114 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16232
65.57 €
-20%
52.46 €
|
|
ABEX W0848
|
|
APEC braking DSK674
|
|
ATE 24012501261
|
|
BENDIX 561750B
|
|
BLUE PRINT ADT34376
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
BORG & BECK BBD5107
|
|
BOSCH 0986478631
|
|
BOSCH 0986AB5207
|
|
BOSCH 0986AB6349
|
|
BOSCH 0986AB9563
|
|
BOSCH 986478631
|
|
BRADI 1528524
|
|
Brake ENGINEERING DI955340
|
|
BREMBO 09591610
|
|
CAR 142773
|
|
CAR HPD773
|
|
DBA DBA762
|
|
DELPHI BG2906
61.34 €
-20%
49.08 €
|
|
DELPHI BG906
|
|
DELPHI BS3926
|
|
FAG BS3926
|
|
FERODO DDF806
65.1 €
-20%
52.08 €
|
|
FERODO DDF8061
|
|
FIRST LINE FBD891
|
|
FTE BS3926
|
|
GIRLING 6027241
|
|
HELLA 8DD355105261
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302081
52.44 €
-20%
41.95 €
|
|
JAPANPARTS DI297
|
|
JURID 561750J
|
|
LEMFÖRDER 1993201
|
|
LPR T2731V
|
|
MAPCO 25566
|
|
MEYLE 30155210041PD
|
|
MINTEX MDC905
|
|
NATIONAL NBD562
|
|
NIPPARTS J3302081
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
NK 204532
|
|
NK 314532
|
|
PAGID 53638
|
|
PEX 140587
|
|
PILENGA V673
|
|
QH Benelux 57391
|
|
QUINTON HAZELL 658010
|
|
QUINTON HAZELL BDC3926
|
|
QUINTON HAZELL BSF3926
|
|
REMSA 658010
|
|
ROADHOUSE 658010
|
|
TEXTAR 92081000
|
|
TEXTAR 98200081001
|
|
TRISCAN 812013136
|
|
TRUSTING DF886
|
|
WOKING P658010
|
|
ZIMMERMANN 590257100
|
|
TOYOTA 4351228090
|
|
TOYOTA 4351228100
|
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
