спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2906 |
| диаметър | 271 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 53 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16232
65.57 €
-20%
52.46 €
|
|
AP 24532
|
|
APEC braking DSK674
|
|
ASHIKA 6002297
|
|
ASHIKA 6OO2297
|
|
ATE 2401250126102
|
|
ATE 24O125O1261O2
|
|
ATE 24012501261
|
|
ATE 24O125O1261
|
|
ATE 425126
|
|
BENDIX 561750
|
|
BENDIX 561750B
|
|
BENDIX 56175O
|
|
BENDIX 56175OB
|
|
BLUE PRINT ADT34376
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
BOSCH 0986478631
|
|
BOSCH O986478631
|
|
BRADI 1528524
|
|
Brake ENGINEERING 955340
|
|
Brake ENGINEERING 95534O
|
|
Brake ENGINEERING DI955340
|
|
Brake ENGINEERING DI95534O
|
|
BREMBO 09591610
|
|
BREMBO O959161O
|
|
CAR 142773
|
|
FERODO DDF806
65.1 €
-20%
52.08 €
|
|
FERODO DDF8O6
|
|
FREMAX BD2810
|
|
FREMAX BD281O
|
|
fri.tech. DF389
|
|
FTE BS3926
|
|
GIRLING 6027241
|
|
GIRLING 6O27241
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302081
52.44 €
-20%
41.95 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J33O2O81
|
|
HP (ZEBRA) 57391
|
|
JAPANPARTS DI297
|
|
KAGER 370637
|
|
KAGER 37O637
|
|
KAVO PARTS BR9347
|
|
KAVO PARTS BR9347C
|
|
LEMFÖRDER 19932
|
|
LEMFÖRDER 1993201
|
|
LEMFÖRDER 19932O1
|
|
MINTEX MDC905
|
|
MINTEX MDC9O5
|
|
MOTAQUIP VBD736
|
|
NATIONAL NBD562
|
|
NECTO WN912
|
|
NIPPARTS J3302081
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
NIPPARTS J33O2O81
|
|
NK 204532
|
|
NK 2O4532
|
|
OPTIMAL BS5800
|
|
OPTIMAL BS58OO
|
|
PAGID 53638
|
|
PEX 140587
|
|
PEX 14O587
|
|
QUINTON HAZELL BDC3926
|
|
QUINTON HAZELL BDC3926P
|
|
QUINTON HAZELL BSF3926
|
|
REMSA 658010
|
|
REMSA 658O1O
|
|
ROADHOUSE 658010
|
|
ROADHOUSE 658O1O
|
|
sbs 1815204532
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
sbs 18152O4532
|
|
TEXTAR 92081000
|
|
TEXTAR 92O81OOO
|
|
TEXTAR 982000810
|
|
TEXTAR 982OOO81O
|
|
TRUSTING DF389
|
|
TRW DF2724
60.69 €
-20%
48.55 €
|
|
TRW DF2724T
|
|
UNIPART GBD943
|
|
WOKING P658010
|
|
WOKING P658O1O
|
|
ZIMMERMANN 590257100
|
|
ZIMMERMANN 59O2571OO
|
|
TOYOTA 4251228090
|
|
TOYOTA 4251228O9O
|
|
TOYOTA 4351228090
|
|
TOYOTA 4351228100
|
|
TOYOTA 43512281OO
|
|
TOYOTA 4351228O9O
|
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
